Czarno-biały all-day-look

Połączenie czerni i bieli jest sprawdzoną receptą, aby poczuć się elegancko i stylowo. Zawsze, gdy wybierzesz to ponadczasowe połączenie kolorystyczne możesz mieć pewność, że będziesz wyglądać dobrze i uniwersalnie. Niektórzy kojarzą te kolory z przykrym obowiązkiem np. mundurków szkolnych, korporacyjnego dress code`u lub konieczności zdawania egzaminów w sesji, które narzucają pewną konwencję eleganckiego ubioru. Pamiętaj jednak, że nie wszystkie czarno-białe stylizacje muszą być nudne. Bardzo często, gdy muszę być ubrana formalnie, bo tego wymaga sytuacja w której się znajduję, mój wewnętrzny głos krzyczy: NIE dla nudy i szablonowości.

Dziś pokażę Ci jak stworzyć perfekcyjną stylizację, która może być tzw. all-day-lookiem, czyli takim, który będzie aktualny od rana do wieczora. Możesz w nim wyjść rano do biura lub na uczelnię, potem wybrać się na obiad z koleżanką i wieczorem na randkę z ukochanym lub kolację biznesową. Bez konieczności przebierania się. Idealnie, prawda? Uwielbiam takie rozwiązania, bo zazwyczaj mój dzień bywa bardzo intensywny.

Wygodne, luźne spodnie w głębokiej czerni oraz romantyczna gipiurowa bluzka z najmodniejszymi w tym sezonie rozszerzanymi rękawami to mój pomysł na elegancki all-day-look na lato. Nie zapomnij o dodatkach, które nadadzą charakteru całej stylizacji.

DSC_9418 DSC_9421 DSC_9456 DSC_9423      DSC_9442

/photo by Michał Szumiński/

SPODNIE/TROUSERS – ZARA

BLUZKA/BLOUSE – ZARA

SKÓRZANA TOREBKA/LEATHER BAG – VINTAGE

BOTKI/BOOTS – ZARA

KOLCZYKI,NASZYJNIK/ EARRINGS, NECKLACE – TOUS

Share This: