Walentynki

Jutro jest Dzień Świętego Walentego, coraz bardziej popularne święto zakochanych w Polsce. Niektórzy je uwielbiają, a inni hejtują na wszystkie możliwe sposoby. Dlaczego? Myślę, że ilu masz znajomych tyle możesz usłyszeć argumentów za i przeciw. Ja uważam, że nie musimy czekać cały rok na ten jeden dzień żeby okazać komuś uczucie, bo tak naprawdę to nie powinno być na pokaz tylko po prostu naturalnym i prawdziwym gestem wobec ukochanej osoby. Ale z drugiej strony, jeśli uważasz że przez cały rok (z ręką na sercu) nie było czasu żeby kupić swojej pięknej dziewczynie kwiatów to mówię – tak – to jest TEN dzień, w którym masz możliwość żeby to zrobić.

Z moich obserwacji wynika, że najbardziej nienawidzą Walentynek osoby nieszczęśliwe w związkach lub takie, które nie mają drugiej połówki, a bardzo by chciały ją wreszcie znaleźć. Zamiast zazdrościć innym spróbuj podejść do tego z dystansem. Przecież w następne Walentynki to Ty możesz otrzymać od kogoś miły drobiazg, prawda? Nie można się załamywać. A jutrzejszy dzień potraktuj jak każdy inny, z uśmiechem na twarzy.

Dla tych którzy jednak lubią Walentynki, bo są sympatyczną okazją do spędzenia miło czasu z kimś kogo lubisz, kochasz lub po prostu śmiejesz się z nim do łez, mam kilka pomysłów, jak możesz go zaplanować.

Pamiętaj, że jeśli jesteś mężczyzną to każda kobieta (nawet jeśli mówi, że to nieprawda…) czeka na kwiaty. Nie ważne czy to będzie jedna czerwona róża czy bukiet wiosennych tulipanów, zawsze jest pożądany. Do kwiatów możesz dołączyć czekoladki lub kartkę z miłosnym wierszykiem lub wyznaniem. Radość będzie gwarantowana. Obecnie najmodniejsze są ozdobne różnokolorowe pudełka z kwiatami, które możesz zamówić przez internet (np. firmy Rose du Chateau).

Oprócz kolacji, kina, teatru jest jeszcze wiele innych pomysłów jak spędzić niebanalnie czas we dwoje i sprawić żeby ten dzień był wyjątkowy, oto kilka z nich:

  1. Wspólne wyjście do dziennego spa. Relaksacyjny masaż dla dwojga pozwoli zapomnieć o stresach dnia codziennego.
  2. Wyjście do aquaparku. Dużo śmiechu i wspólna zabawa są idealnym pomysłem żeby nie było jak na każdej randce.
  3. To jest pomysł dla tych, którzy lubią wysoki poziom adrenaliny we krwi, ale uwierz że to będzie najlepsza randka jaką kiedykolwiek przeżyliście. Skok w tunelu aerodynamicznym. Niesamowite wrażenia, a takie emocje uzależniają. Możesz to zaplanować np. w Mirosławicach k. Wrocławia.
  4. Kurs gotowania. Poważnie. Nie żartuję. Jeśli lubicie wspólnie gotować, albo chcielibyście sprawdzić jak będzie się Wam układała przyszła współpraca w kuchni to jest świetny pomysł! Proponuję kurs robienia sushi. Na koniec każdy otrzyma certyfikat sushi mastera.
  5. Udział w zabawie typu „let me out”. Dostępne np. we Wrocławiu. Zamykają Was w pokoju pełnym osobliwości, a Waszym zadaniem będzie znalezienie wyjścia kierując się wskazówkami podanymi przez organizatorów. Podczas takiej gry możecie się dużo o sobie dowiedzieć.
  6. Godzinny kurs tańca dla dwojga. Uwierz mi – będzie się działo.

Na koniec chciałabym Ci powiedzieć coś od serca. Nie ważne jak zaplanujesz ten dzień i co kupisz tej wyjątkowej osobie. Ważne, że spędzicie go razem i będziecie szczęśliwi.

Udanych Walentynek!

 

Share This: